Paskelbimo data: 2024-06-26

LIQUI MOLY akcija lengviesiems automobiliams

Pirkite gamintojo LIQUI MOLY alyvos už 100 EUR ir susigrąžinkite 5 % į IC PREMIA CASH kortelę!

LIQUI MOLY akcija lengviesiems automobiliams
Akcijos taisyklės

1.      Akcijos organizatorius – įmonė UAB „Inter Cars Lietuva“.

2.      Akcijos trukmė – 2024-07-01 – 2024-07-31.

3.      Klientas atgaus 5% į IC PREMIA CASH kortelę nuo savo išleistos sumos, bet tik tuo atveju jei minimali jo pirkimų riba sieks 100 EUR (be PVM).

4.      Akcija galioja tik lengvųjų automobilių LIQUI MOLY alyvai.

5.      Akcijos prizai dalijami ne iš karto. Prizai bus įteikiami per 20 d.d. nuo akcijos pabaigos.

6.      Laimėjimai bus pervedami į mokėtojo IC PREMIA CASH kortelę

7.      Šioje akcijoje gali dalyvauti įmonės ir asmenys, perkantys prekių iš organizatoriaus, su sąlyga, kad jie yra IC PREMIA CASH lojalumo programos nariai.Bendrosios UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamų akcijų taisyklės

1.      UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose negali dalyvauti įmonės UAB „Inter Cars Lietuva“ darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai, įmonės, kurių savininkai ar (ir) bendraturčiai yra UAB „Inter Cars Lietuva“ produkciją platinančių įmonių savininkai, darbuotojai ar (ir) jų šeimų nariai.

2.      UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomos akcijos galioja tik Lietuvos Respublikos teritorijoje, o dalyvauti joje gali tik Lietuvos Respublikos piliečiai.

3.      Akcijos laikotarpiu įsigytoms prekėms galioja specialios grąžinimo sąlygos – grąžinti galima tik brokuotas, neatitinkančias aprašymo ant pakuotės ir UAB „Inter Cars Lietuva“ atstovų klaidingai parduotas prekes.

4.      Jei akcijos prizas dėl tam tikrų priežasčių yra apmokestinamas, kokiais nors mokesčiais, UAB „Inter Cars Lietuva“ juos išskaičiuoja ir sumoka, o laimėtojo duomenis pateikia tuos mokesčius kontroliuojančioms institucijoms.

5.      Kad sužinotų akcijos rezultatus, UAB „Inter Cars Lietuva“ turi teisę naudotis akcijos dalyvių apyvartos duomenimis be teise juos paviešinti.

6.      UAB „Inter Cars Lietuva“ pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas arba nutraukti akciją iš anksto apie tai neįspėjusi dalyvių, informaciją apie pakeitimus patalpinusi interneto tinklapyje www.intercars.lt.

7.      Akcijos organizatoriai turi teisę vienašališkai ir bet kuriuo metu pašalinti bet kurį akcijos dalyvį, jeigu būtų užfiksuotas, kuris nors šių taisyklių pažeidimas ir (ar) piktnaudžiavimas jomis.

8.      Akcijos dalyviai neturi teisės viešinti arba tretiesiems asmenims perduoti bet kokio tipo informacijos apie akcijos taisykles, rezultatus, prizus, eigą, dalyvius ir (ar) organizatorius.

9.      Dalyvavimas UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamose akcijose reiškia, kad dalyviai sutinka su visomis jų taisyklėmis.

10.   Visa informaciją apie UAB „Inter Cars Lietuva“ vykdomas akcijas yra skelbiama UAB „Inter Cars Lietuva“ prekybos vietose  ir interneto tinklapyje www.intercars.lt.